De Partners’ Council is in werking sinds midden mei 2009 en verenigt veertien medewerkers (van het niveau Partner) en de gedelegeerd bestuurder. De Partners’ Council is een discussieplatform, klankbord en tegelijk voedingsbodem voor diverse projecten op middellange en lange termijn op vlak van onder meer strategie, HR, marketing en verdere groei van de onderneming. Het beoogt een adequate en relevante interactie tussen de leden vanuit een maximale kruisbestuiving van de binnen Gimv aanwezige expertise, inzichten en visie. De Partners’ Council vergadert eenmaal per kwartaal.
Bekijk bio
Patrick Van Beneden is actief bij Gimv sinds 1985 en kwam bij het executief comité in 2001. Hij is verantwoordelijk voor de business unit Life Sciences.
Hij is lid van de raad van bestuur van diverse beursgenoteerde en niet-beursgenoteerde participaties, waaronder deVGen, Avalon Pharmaceuticals en het Biotech Fonds Vlaanderen. Patrick Van Beneden behaalde een diploma financiële wetenschappen aan VLEKHO te Brussel.